wieczór kawalerski w Koszalinie

Chyba niemal każdy mężczyzna, lubił bawić się w dzieciństwie pistoletami, udając policjanta, żołnierza, kowboja itp. Teraz, za pomocą Laser Tag, marzenia o staniu się na kilka godzin żołnierzem, niczym bohater gry komputerowej, mogą się spełnić.

Dlaczego Laserowy Paintball to idealna propozycja na wieczór kawalerski? Ponieważ to świetna zabawa, łącząca wysiłek fizyczny z niezwykłą adrenaliną.

Jeżeli ktoś nie wie czym jest Laser Tag, spieszymy wytłumaczyć. Jest to zabawa zbliżona do paintballa. Jednak w tym przypadku nie ma mowy o brudzących kulkach wypełnionych farbą, które niejeden raz były powodem mniejszych lub większych urazów czy siniaków. W przypadku Laser Tag zabawa polega na strzelaniu falami podczerwieni z karabinu. Przeciwnik trafiony natychmiast odpada z gry. Dzieje się to z powodu wykorzystania w Laserowym Paintballu elektroniki.

Jeśli chcesz zorganizować wieczór kawalerski w Koszalinie, gdzie głównym punktem imprezy będzie Laser Tag, zgłoś się do Soldier-Fun. Firma ta zapewni przyszłemu panu młodemu i jego kolegom niezapomnianą zabawę przy użyciu profesjonalnego sprzętu.


Soldier-Fun
- -
78-100 Kołobrzeg
tel. +48 606669998

21 wpis

12 wpis

7 wpis

10 wpis

17 wpis